سلام ، به سایت شرکت زمرد تراز پارسیان خوش آمدید.

درباره ما

شماره تلفن شرکت حسابداری زمرد تراز پارسیان

شرکت حسابداری زمرد تراز پارسیان

 

بصورت کلی اگر بخواهیم وحسابداری را تعریف کنیم باید که این نکته اشاره کنیم که هر سازمان یا فعالیت اقتصادی دارای تعدادی حساب و جا به جایی نقدینگی می باشد. در واقع یک حسابداری باید بتواند تمامی این جا به جایی های نقدینگی و یا اموال و دارایی های یک شرکت را بصورت کامل لیست کند. در اصطلاح به این لیست کردن کدینگ می گویند و علت آن هم به زبان ساده نظم دادن به روال مالی یک مجموعه اقتصادی می باشد.

 

 

یک حسابدار و یا شرکت حسابداری وظیفه دارد تا این جا به جایی ها و اسناد مالی را دسته بندی و مقایسه و بررسی کند. بعد از مقایسه و بررسی این اسناد گزارشی را تهیه و به مدیران آن مجموعه اقتصادی ارائه دهد.گزارشات مالی دارای اهمیت بالایی می باشد و می تواند سر نوشت و تصمیمات یک شرکت و مجموعه اقتصادی را تغییر دهد . تهیه این گزارشات باید دارای دقت بالایی باشد و نیاز به دانش مخصوص خود را دارد. 

 

 

شرکت حسابداری زمرد تراز پارسیان با کادری مجرب در کنار شما عزیزان می باشد تا بتوانیم قدمی مثبت در خدمات مالی و حسابداری برداریم.

خدمات حسابداری

خدمات مالیاتی

 اگر بخواهیم خدمات مالیاتی را توضیح دهیم باید بگوییم بصورت کلی به خدماتی که در مباحث مختلف مالیاتی مانند اظهار نامه مالیاتی . صورت معاملات فصلی .خدمات تحریر دفاتر قانونی , دفاع از پرونده مالیاتی و لایحه نویسی و …. گفته می شود.

 

سازمان امور مالیات کشور برای تمامی افراد و شرکت هایی که مشمول مالیات می شوند با توجه به معیارهای کارشناسی شده دستورات مشخصی را قانون گذاری کرده است.یک کارشناس امور مالیاتی وظیفه دارد از اولین اقدامات لازم مانند مراحل ثبت نام مالیاتی تا دفاع از پروند و لایحه نویسی را بصورت کامل انجام دهد.

 

شرکت حسابداری زمرد تراز پارسیان با در اختیار داشتن مجموعه از کارشناسان مالی توانسته است علاوه در ارائه خدمات در حوزه حسابداری انواع خدمات مالیاتی مانند تنظیم و ارسال اظهارنامه های عملکرد و ارزش افزوده، تهیه صورتهای مالی، تهیه صورت معاملات فصلی ( ماده 169) در کنار شما عزیزان باشد. در زیر تعدادی از خدمات امور مالیاتی شرکت حسابداری زمرد تراز پارسیان را مشاهده می کنید.